Mersin Şirket Temizliği Hizmeti

Şirket temizliği her alandaki temizlik gibi önem arz etmektedir. Zaman ve titizlik gerektiren bir temizliktir şirket temizliği. Bir şirket müdürü, yetkili bir çalışan ya da ilgili kişi iseniz temizlikte bize güvenebilirsiniz. Başınız ağrımadan %100 memnuniyet garantisi ile bankanızı günlük, haftalık veya aylık periyodlarla istediğiniz gibi temizlik yapıyoruz.

Asansönsör dairesinden başlanarak çıkış kapısına kadar merdiven dairesinin süpürülmesi

Islak temizleme maddesi mopla (vileda) tüm merdivenlerin ve ara katların silinmesi

Asansör dairesinden başlanarak tüm trabzanların dezenfektasyonu nun yapılması

Merdiven dairesi camlarının silinmesi

Yangın panolarının silinmesi

Su saati panolarının silinmesi

Örümcek kontrolü varsa örümcek ağlarının alınması

Asansör kabinleri krom ise krom parlatıcı ile silinmesi

Asansör camlarının Silinmesi

Asansör paspaslarının yıkanması

Bina içi parfümleme

Mıntıka temizliği

Suyu emen havlu paspas ve temizlik kova takımı  kullanılmaktadır.

Çöp suyu kalıntıları için çamaşır suyu ve yüzey temizleyici kullanılmaktadır.

Fırça, çek-çek, kürek, cam-sil kullanılmaktadır. Kullanılan bezlerin tamamı mikro-fiberdir, sanayi tip sarı bez kullanılmamaktadır. Temizlik bittikten sonra parfüm kullanılmamaktadır. Unutmayın ki piyasa ürünleri gerçek çiçek kokusu değil, zehirli kimyasal gaz saçmaktadır. Asansörler için kimyasal çelik parlatıcı kullanmıyoruz. Nemli bezle tozunu almaktayız.

Şirket temizliğinde kullandığım her temizlik maddesi ve ürünü onaylıdır. Size ve çalışanlarınıza zarar vermeden temizler ve korur. Şirket temizliği konusu şirketler için büyük bir sorun haline geldiği günümüzde sizi bu dertten uygun fiyatlarla kurtarıyoruz. İlgili kişiyseniz bizimle iletişime geçebilir ve şirket ziyareti gerçekleştirebiliriz. Onaylı temizlik ürünleri, kaliteli malzemeler ve eğitimli personellerle birlikte şirketinizi her zaman temiz ve ferah bulabilirsiniz. Sistemli bir şekilde adım adım ilerlediğimiz temizlik aşamalarımız hem sizi hem de çalışanlarınızın daha huzurlu bir çalışma ortamında vakit geçirmesi içindir.

 

 

Hakkında user

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *