Mersin Daire Temizliği Hizmeti

Çalışan birisi misiniz? Ya da ev temizlemekten çok mu yoruldunuz? Artık bunları dert etmenize gerek yok. Mersin profesyonel daire temizliği hizmetinizde. Evinizi güven içinde teslim edeceğiniz bir temizlik firması zor. Bize güvenebilirsiniz. İşten veya arkadaşlarınızla dışarıdan geldiğinizde evinizi tertemiz bulmak istemez misiniz?

mersintemizlik_daire

 

Günlük, haftalık, aylık veya özel isteğe göre temizlik için bizi tercih edebilirsiniz. Onaylı temizlik malzemeleri ile evinizdeki günlük temizlik için idealdir. Eğer evinizde zor çıkan lekeler veya izler var ise bunu da dert etmenize gerek yok. Leke tespiti yapıldıktan sonra etkili ve evinize zarar vermeyecek temizlik malzemeleri ile ilk günkü gibi bulabilirsiniz. Dairenizin temizliği sırasında detaylı toz alımı, mutfak ve banyonun tam temizliği, zeminlerin temizliği, camların ve cam kaplamalarının temizliği, aydınlatmaların temizliği, kapıların ve koltukların temizliği tam titizlikle gerçekleştirilir.

İhtiyaca veya isteğinize göre ek personel evinize gönderilebilir. Temizliğin dışında ütü, çamaşır vb. gibi hizmetler için istekte bulunabilirsiniz. Ekstra işlem olarak evinizdeki tüm yüzeylerin ilk günkü gibi görünmesini sağlamak için özel temizlik maddeleri kullanılarak temizliği ve bakımı yapılır. Temizlik şirketleri ile ilgili en büyük sorun güvenilir olup olmadığıdır. Eğitim almış personelimize ve bize bu konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Bunun dışında sgk ve diğer yasal sorumlukları sizin yerinize biz sağlıyoruz.

Mersin’de daire temizliği için doğru adrestesiniz.  Günlük, haftalık veya aylık seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz. Bunun dışında sizin seçtiğiniz zaman aralıklarında da hizmet verilir. Güvenilir ve eğitimli personellerimizle birlikte evinizi huzur içinde bize emanet edebilirsiniz. İsteğe göre birden fazla personelle evinize gelerek sizin isteklerinize göre temizliğe başlayabiliriz.

Hakkında user

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *