Mersin Koltuk Döşeme Temizliği

Evde vakit geçirdiğimiz ve uyanık olduğumuz her an severek aldığımız salon takımı koltuklarımızda otururuz, uzanırız. Sohbet ederken, film izlerken veya kitap okurken hep koltuklarımızı kullanırız. Bazen uyumak için bile kullanırız. Kahvemizi, yiyeceğimizi alır keyifli vakitler geçiririz. Bu yüzden her gün kullandığımız koltukların bakımı, temizliği ve döşemelerinin uzun süre dayanıklı kalması çok önemlidir.

mersintemizlik_koltukdöşeme

Evinizde ki koltuk döşemeleri kirli, lekeli ya da yıpranmışsa o koltukta oturmak istemeyebilirsiniz. Misafirleriniz gelebilir. İşte bu yüzden koltuk döşemelerini her zaman temiz ve bakımlı bulmak onların ilk aldığımız günkü gibi görünmesini isteriz.

Koltuk döşemeleri temizlenirken kullandığımız malzemeler ve kimyasallar döşemenin yapısına zarar vermez.  Renk yapısında bir bozukluğa yol açmaz. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Evinize gösterdiğiniz ilgiyi biz de gösteriyoruz. Koltuklarınızın döşemelerini değiştirmeye gerek kalmadan ilk günkü gibi tertemiz ve yepyeni bir şekilde teslim ederiz. %100 müşteri memnuniyeti ile koltuk döşeme temizliği işini bize bırakabilirsiniz. Temizlik için kullanılan fırçalar, temizlik maddeleri ve süngerlerin hepsi koltuk döşemesinin yapısına uygun ve onaylıdır. Döşemeleriniz zarar görmeden koltuklarınızı ilk aldığınız gün gibi kullanabilirsiniz.

Her koltuğun döşemesi aynı yapıya sahip değildir. Kumaş veya deri olabilir. Kumaş döşemenin temizliği ve bakımı ayrı yapılırken deri döşemelerinki de tamamen ayrı yapılır. Bizim için koltuğunuzun hangi çeşit döşeme olduğu önemli değil. Her döşeme için gerekli bakımı ve kullanılan malzemeler ona göre profesyonelce seçilmektedir. Yaptığımız temizlik ve bakım koltuklarınızı temiz tutmak dışında ömrünü ve kalitesini de uzatacaktır. Koltuk döşeme temizliği konusunda bizim bilgi ve tecrübemize güvenebilirsiniz.

 

 

Hakkında user

One thought on “Mersin Koltuk Döşeme Temizliği”

  1. Deri koltuk takımıda yıkıyormusunuz veya temizliyormusunuz birde fiyat nedir hocam

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *