Mersin Ofis Temizliği Hizmeti

Bir ofis veya şirket sahibi iseniz veya bir bankada yöneticiyseniz çalışanlarınıza karşı olan sorumluluklardan birisi de çalışma alanının temiz ve hijyenik olmasını sağlamaktır. Bu yüzden ofisinizin temizliği büyük önem taşımaktadır. Temizlik işini bir şirkete veriyorsanız güvenmek en önemli rolü oynar. Ofisinizin temizliği konusunda bize güvenebilirsiniz.

mersintemizlik_ofistemizliği

 

Sizin istediğiniz bir saat veya gün periyodunda ofisinizi düzenli olarak temizliyoruz. Her çalışma günü isteniyorsa iş çıkış saatinden sonra veya hafta sonu tam gün şeklinde ofisinizi temizliyoruz. Size en uygun şekilde program oluşturup %100 müşteri güveni ile her gün ofisiniz temiz ve ferah bir şekilde güne başlamak mümkün.

Temizlik sırasında; çöplerin boşaltılması, masaüstü ve cihazlarının temizliği, yerlerin temizliği ve bakımı, ofisin duvarları, camları ve oturma gruplarının temizliği ve bakımı yapılır. Bunun dışında tuvaletler, ofisinizin halıları ve balkonlarının da temizliği yapılır. Yapılan her temizlik ve yüzey için ofisinizin eşyalarına zarar vermeyecek ve onları uzun süreli koruyacak onaylı temizlik ürünleri kullanılır.

Günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz mekanın temiz olmasını isteriz. Ofis temizliği bu yüzden önemlidir. Güvenilir bir temizlik şirketinin olmasının yanında kullanılan ürünlerin kalitesi de önemlidir.  Maddi önem taşıyan dekorasyon ve ofis mobilyalarınızın zarar görmemesi ve kalitesini koruması gerekmektedir. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Her ofiste farklı mobilyalar ve malzemeler bulunmaktadır. Mobilya kaplamalarının türü değiştikçe temizlik ürünü de ona göre değişmektedir. Eğitimli ve profesyonel ekibimiz uygun ve kaliteli malzemeleri sizin için seçecektir. Mersin’de ofis temizliği için bize güvenebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti ile günlük, haftalık, 15 günde bir veya ayda bir ofis temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Hakkında user

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *