Mersin Banka Temizliği Hizmeti

 Banka temizliği her alandaki temizlik gibi önem arz etmektedir. Zaman ve titizlik gerektiren bir temizliktir banka temizliği. Bir banka müdürü ya da bankanızdaki ilgili kişi iseniz temizlikte bize güvenebilirsiniz. Başınız ağrımadan %100 memnuniyet garantisi ile bankanızı günlük, haftalık veya aylık periyodlarla istediğiniz gibi temizlik yapıyoruz.

mersintemizlik_bankatemizliği

Bankanızdaki özel masalar, odalar ve bankoların süpürülüp silinmesi,

Islak temizleme maddesi mopla (vileda) tüm merdivenlerin ve ara katların silinmesi,

Örümcek kontrolü; varsa örümcek ağlarının alınması,

Bina içi parfümleme

Mıntıka temizliği

Suyu emen havlu paspas ve temizlik kova takımı  kullanılmaktadır.

Çöp suyu kalıntıları için çamaşır suyu ve yüzey temizleyici kullanılmaktadır.

Fırça, çek-çek, kürek, cam-sil kullanılmaktadır. Kullanılan bezlerin tamamı mikro-fiberdir, sanayi tip sarı bez kullanılmamaktadır. Temizlik bittikten sonra parfüm kullanılmamaktadır. Unutmayın ki piyasa ürünleri gerçek çiçek kokusu değil, zehirli kimyasal gaz saçmaktadır. Asansörler için kimyasal çelik parlatıcı kullanmıyoruz. Nemli bezle tozunu almaktayız.

 

 Banka temizliğinde kullandığımız her temizlik maddesi ve ürünü onaylıdır. Size veya değerli çalışanlarınıza zarar vermeden temizler ve korur. Banka temizliği konusu bankalar için büyük bir sorun haline geldiği günümüzde sizi bu dertten uygun fiyatlarla kurtarıyoruz. Yöneticiyseniz bizimle iletişime geçebilir ve banka ziyareti gerçekleştirebiliriz. Onaylı temizlik ürünleri, kaliteli malzemeler ve eğitimli personellerle birlikte bankanızı her zaman temiz ve ferah bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında user

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *