Mersin İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Mersin İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Yeni yapılmış bir apartmanda veya sitede eve çıkmak istediğiniz de en büyük dert inşaat sonrası kalan kirli ev havasıdır. Bunu temizlemek büyük bir emek gerektirir. Çünkü çıkmayan boyalar, lekeler ve evin her yerinde toz kalıntıları vardır. Bu yüzden rutin ev temizliğinden daha çok özen gösterilmeli ve efor sarf etmelisiniz. Mersin inşaat sonrası temizlik hizmeti tam olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde çalışmaktadır. Her tür temizliği birbirinden ayıran uzman kadromuz ile ihtiyacınız olan temizlik hizmetini en iyi şekilde alabilirsiniz.

İnşaat temizliği için özel temizlik malzemeleri ve araç gereçleri gerekmektedir. Çünkü inşaat tamamen bittikten sonra evinizin belirli yerlerinde inşaat kalıntıları, toz ve boya damlaları olabilmektedir. Bu yüzden kullanılacak olan temizlik maddeleri buna uygun olmalı ve aynı zamanda evinizin herhangi bir yerine zarar vermeyecek yapıda olmalıdır. Kullanılan malzemelerin doğru olması dışında kullanan kişinin de bu konuda bilgili ve tecrübeli olması gerekmektedir. Mersin temizlik olarak tüm personelimizin eğitimlerini ve tecrübelerini üstlenmekteyiz. Bu yüzden yapılan herhangi bir temizlikte bir sorunla karşılaşmazsınız. İnşaat sonrası temizlik isterseniz tek daire olarak, yani bireysel, isterseniz de tüm inşaatınızın tamamını kapsayacak şekilde yapılabilir. Bireysel olarak temizlik hizmeti almayı düşünüyorsanız bu daha mantıklı bir karar olabilir. Tüm apartmanın yapıldığı genel temizlikler genelde kaba olan temizliktir. Bu yüzden yeni evinize yeni eşyalarınız ile oturmadan önce mutlaka detaylı bir temizlik yapılmalıdır.

İnşaat sonrası temizlik konusunda en önemli detay evin tamamen boş ve detaylı temizliğin yapılmasının en doğru zaman olmasıdır. Eşyalarınız geldikten sonra tekrar bu kadar rahat ve detaylı bir temizlik yapılması gerçekten zordur. İnşaat sonrası temizlik;

– Tüm kapı ve pencerelerin detaylı olarak temizlenmesi.

–  Mutfak dolaplarının iç ve dış temizliği.

–  Yerlerin zemin malzemesine göre ayrı temizlik maddeleri ile temizlenmesi ve korunması.

–  Banyo ve tuvaletlerin dezenfekte edilerek temizlenmesi.

– Tüm toz, kalıntı ve boyaların tamamının evden çıkarılmasını içermektedir. Bunlar genel inşaat temizliği sırasında yapılanlardır. Bunun dışında temizlik öncesi ayrı bir isteğiniz olduğu takdirde onlar da yapılabilmektedir. Mersin inşaat temizliği konusunda uzman kadromuz ve yılların verdiği tecrübesi ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Hakkında user

2 thoughts on “Mersin İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti”

  1. inşaat sonrası temizliğinize bayılıyorum başarılarınızın devamını dilerim 🙂 kolay gelsin

  2. merhaba yeni aldığım 3-1 insaat sonrası sıfır dairemi ne kadara temizlersiniz reklamlarınızı ve tavsiye aldığım icin sizin yapmanızı istiyorum 🙂

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *