Mersin Banka Temizliği Hizmeti

Mersin Banka Temizleme Hizmeti

Bankalar gün içinde en çok kullanılan hizmet alanlarından birisidir. Bir gün içinde her şubeye yüzlerce müşteri girmekte ve işlerini halletmektedir. Bu kadar çok girilip çıkılan bir yerin sürekli temiz kalması oldukça zordur. Özellikle bankada çalışan çalışanlarınız için temiz bir çalışma ortamı yaratmak onlara hem motivasyon hem de kaliteli bir çalışma yaşamı sağlayacaktır. Mersin banka temizleme hizmeti ile istediğiniz her türlü banka temizliği mümkün olacaktır. Tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenen bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Gün aralıklarını siz belirleyebilir, temizliği yapacak personel sayısını seçebilir ve nerelerin temizleneceğine de karar verebilirsiniz.

Banka temizliği sizin isteklerinize göre şekillenir. Her gün mesai başlangıcından önce veya mesai bitiminden sonra temizlik yapılabileceği gibi haftada bir veya sadece hafta sonları şeklinde de temizlik yapılabilmektedir. Banka temizliği özel bir isteğiniz yok ise belirli şekillerde yapılmaktadır.

-Tüm kapılar silinir.

-Ofis tavan ve duvarlarında örümcek ağı kontrolü yapılarak oluşan ağlar temizlenir.

-Aydınlatma düğmeleri ile telefon ahizeleri silinir.

-İç ve dış cam temizliği yapılarak doğramalar silinir.

-Alanlarda her gün yapılması mümkün olmayan fayans ve kapıların dezenfeksiyonu ve temizliği sağlanır.

Bankalarda bulunan her mobilya ve eşyanın uzun süre korunması gerektiğini biliyoruz. Sadece sizin ve çalışanlarınızın hijyeni ve sağlığı dışında aynı zamanda yüzlerce müşterinin de sağlığı sizin elinizde. Bankanızın hijyenik olması yapılan işin de kalitesini arttırmaktadır. Bu yüzden banka temizliğini her gün sabah veya akşam şeklinde öneriyoruz. Bu sayede güne tertemiz bir iş ortamı ile başlayabilir ve enerji dolu bir şekilde gününüze devam edebilirsiniz. Mersin banka temizliği sayesinde en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. İsterseniz tüm banka şubesini bir uçtan diğer uca temizleyebilir isterseniz sizin belirlediniz alan ve zeminlerin temizliğini yapabiliriz. Kullanılan her temizlik malzemesi alana ve mobilyaya göre özel olarak üretilmiş olup hiç bir şekilde zarar vermez. Üstelik mobilyalarınızı yıllarca koruyup ömrünü uzatacak şekilde kalitesini de arttırır. Banka temizliği için istediğiniz zaman bizi arayabilir ve bankanızı profesyonel, eğitimli personelimize bırakabilirsiniz. Tüm personelimiz güvenilir ve işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden bir güven problemi oluşturmayacaktır.

Hakkında user

One thought on “Mersin Banka Temizleme Hizmeti”

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *