Mersin Araç Döşeme Temizliği Hizmeti

Her gün işe giderken ve dönerken bulunduğumuz yer genelde evimizdir.  Tüm vaktimizi orada geçiririz. Ev dışında vakit geçirdiğimiz diğer bir yer ise aslında arabamızdır. Bazen saatlerce yolculuk yaparız bazen 20 dakika sadece bir yere gitmek için kullanırız. Araba aslında bir bakıma evimiz gibidir. Kahvemizi, yiyeceğimizi ve bir sürü eşyamızı içinde bulundururuz. Bu yüzden ev temizliği kadar araba temizliği de çok önemlidir.

mersintemizlik_araçdöşeme

Arabanızı kullandığınız zaman koltuğunuz, kullandığınız direksiyon ve camlarınız tertemiz olsun istersiniz, eviniz gibi. Evinizde ki koltuk döşemeleri kirli, lekeli ya da yıpranmışsa o koltukta oturmak istemeyebilirsiniz. İşte aracınızın döşeme temizliğini de böyle görebilirsiniz. Koltuklarınızın temiz, lekesiz ve zaman geçmesine rağmen ilk günkü gibi görünmesini istersiniz.

Araç döşemeleri temizlenirken kullandığımız malzemeler ve kimyasallar döşemenin yapısına zarar vermez.  Renk yapısında bir bozukluğa yol açmaz. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Eviniz gibi olan arabanızın döşemelerine gerekli olan ilgi ve özeni göstererek arabanızın döşemelerini değiştirmenize gerek kalmadan ilk günkü gibi tertemiz ve yepyeni bir şekilde teslim ederiz. Arabanıza olan ilginizi bilerek %100 müşteri memnuniyeti ile arabanızı bize bırakabilirsiniz. Temizlik için kullanılan fırçalar, temizlik maddeleri ve süngerlerin hepsi araba döşemesinin yapısına uygun ve onaylıdır. Döşemeleriniz zarar görmeden arabanızı ilk aldığınız gün gibi sürebilirsiniz.

Her arabanın döşemesi aynı yapıya sahip değildir. Kumaş ve deri olabilir. Kumaş döşemenin temizliği ve bakımı ayrı yapılırken deri döşemelerinki de tamamen ayrı yapılır. Bizim için arabanızın hangi döşeme olduğu önemli değil. Her döşeme için gerekli bakımı ve kullanılan malzemeler ona göre profesyonelce seçilmektedir. Yaptığımız temizlik ve bakım eviniz gibi gördüğünüz arabanızı temiz tutmak dışında ömrünü ve kalitesini de uzatacaktır. Araç döşeme temizliği konusunda bizim bilgi ve tecrübemize güvenebilirsiniz.

 

Hakkında user

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *