Mersin Koltuk Temizleme Hizmeti

Mersin Koltuk Temizleme Hizmeti

Evimizde, özellikle oturma odalarında ve salonlardaki en önemli eşyanız mobilyalar olur. Koltuk takımları, televizyon üniteleri ve yemek odası takımlarının hepsini özenle temizler ve korursunuz. Koltuk temizliğinin en önemli kısmı dokusunu ve kumaşını korumaktır. Bu yüzden kullanacağınız her temizlik malzemesi kumaşa uygun olmalı ve onu ayrıca korumalıdır. Mersin koltuk temizleme hizmeti tüm bu sorunları sizin için çözmeye hazır. Eğitimli ve tecrübeli çalışanların yanı sıra kullanılan her temizlik malzemesi onaylı olmaktadır. Bu yüzden herhangi bir temizlik işlemi koltuk veya mobilyalarınıza zarar vermeyecektir.

Mersin temizlik olarak işimizi son derece ciddiye alırız. Öncelikle evinize temizlik için gelen çalışanlarımızın hepsi bizim güvencemiz altındadır. Bu yüzden güven problemini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca her zemin ve mekana farklı temizlik ürünleri ve malzemeleri gittiğinden çalışanlarımız bu konuda son derece eğitimlidir. Koltuk temizleme için ayrıca hassas ve özen gösterilir. Evde bulunan koltuklar günlerce, aylarca ve hatta bazen yıllarca üzerinde oturulur, bir şeyler yeni veya bir şeyler dökülür. Kirliliğe neden olan durumlardan sonra sizin yaptığınız aslında sadece yüzeysel bir temizlik olacaktır. Bazı durumlarda bu kirin daha da içe geçmesine neden olur. Yapılması gereken işlem ise derin bir koltuk temizliği olacaktır. Mersin koltuk temizliği ile ihtiyacınız olan temizlik hizmetini alabilirsiniz. Temizlik sırasında;

– Tüm koltukların genel temizlik süpürgesi ile kaba kiri ve tozu alınır.

– Daha sonra tüm koltuklar kumaşına göre ayrı temizlik malzemeleri ile köpüklenir.

– Bundan sonraki işlem ise köpük temizliği için kullanılan özel makinelerle koltuğunuz vakum ile temizlenir. Bu sayede koltuk içinde biriken tüm toz, kir ve bakteriler vakumlu makine sayesinde tamamen temizlenir.

– Tüm kirlerin arınması ve temizlenmesi işleminden sonra ise koltuklarınız yine dokularına göre koruma yöntemleri uygulanır. Bu da mobilyalarınızın ömrünü uzatır. Bu işlem çok önemlidir çünkü özellikle deri olan koltuk takımları ve mobilyalar bir süre sonra gerginleşir ve yırtılmaya daha müsait olur. Deri kumaşın her zaman yumuşak ve sağlam durması için koruma yöntemleri uygulanmalıdır. Mersin temizlik olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu yüzden personelden kullanılan malzemelere kadar özenli davranırız.

 

Hakkında user

One thought on “Mersin Koltuk Temizleme Hizmeti”

  1. deri koltukları temizlemede bir numarasınız bayılıyorum çiğdem hanım ekibinize 🙂

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *